شعار سال
دوشنبه 15 خرداد 1402
  • 1402/03/01 - 12:14
  • - تعداد بازدید: 20
  • - تعداد بازدیدکننده: 20
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZS9y
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای تشریح کرد:

ورزش و سلامت کارکنان

با عنایت به نظر مقام عالی سازمان و معاون توسعه مدیریت و منابع مبنی بر ترغیب کارکنان به شرکت در امور ورزشی و نیز توسعه و تعمیم آن در میان کلیه کارکنان سازمان، بر اهمیت این مهم در حفظ سلامت سرمایه انسانی سازمان تأکید نمودند.

داود ناصری امید، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان در مراسم تقدیر و تشکر از دست اندرکاران و سرپرستان ستادی رشته های ورزشی گفت: با عنایت به نظر مقام عالی سازمان و معاون توسعه مدیریت و منابع مبنی بر ترغیب کارکنان به شرکت در امور ورزشی و نیز توسعه و تعمیم آن در میان کلیه کارکنان سازمان، بر اهمیت این مهم در حفظ سلامت سرمایه انسانی سازمان تأکید نمودند.

دبیر شورای تحول و بازآفرینی امور رفاهی کارکنان اظهار داشت: ترغیب و تشویق عموم کارکنان به شرکت مستمر در امور ورزش های همگانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمانی، امری بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر است. امید است با تدوین برنامه های ویژه و مؤثر در طول سال، مسیر دستیابی به این هدف مهم بیش از پیش هموار گردد.

وی بیان کرد: در راستای توسعه و تعمیم امر ورزش و سلامت جسمی و  تعالی روحی کارکنان، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در این خصوص، الزامی است که حمایت همه جانبه مسئولین ارشد سازمان در تحقق این مهم را می طلبد.

ناصری امید گفت: برگزاری جلسات منظم و دوره ای (حداقل هر سه ماه یکبار) با سرپرستان و اعضاء تیم های ورزشی کارکنان به منظور بررسی کاستی های احتمالی، اصلاح امور و ارتقاء برنامه های ورزشی در سطح صف و ستاد امری ضروری است.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی اظهار داشت: به منظور حفظ و ارتقاء روحیه کلیه همکاران، برگزاری تورهای کوهنوردی، گردشگری و پیاده روی برای کارکنان و اعضاء خانواده ضروری است و مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها نیز برنامه ریزی و اهتمام لازم را در این خصوص مبذول نمایند.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار,آرشیو اخبار,محتوا
  • کد خبر : 100256
کلمات کلیدی
ام البنین خانی پور
خبرنگار

ام البنین خانی پور

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

boss
66583504
تنظیمات قالب