شعار سال
جمعه 04 فروردین 1402
  • 1401/10/03 - 13:06
  • - تعداد بازدید: 115
  • - تعداد بازدیدکننده: 103
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZUkx
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای تشریح کرد:

جزئیات افزایش 100 درصدی تسهیلات جدید به کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای به تشریح جزئیات افزایش 100 درصدی تسهیلات جدید به کارکنان این سازمان پرداخت.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای به تشریح جزئیات افزایش 100 درصدی تسهیلات جدید به کارکنان این سازمان پرداخت.
 به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «داود ناصری امید»، با اشاره به تفاهم نامه منعقده با بانک توسعه تعاون، گفت: به دنبال رایزنی های مقام عالی سازمان و معاون توسعه مدیریت و منابع، مقرر شد مبلغ 800 میلیارد ریال تسهیلات با نرخ سود 18 درصد به کارکنان تلاشگر سازمان پرداخت شود.
وی با تأکید بر اینکه ارتقاء سطح رفاه و معیشت کارکنان از اولویت های اساسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای است، تصریح کرد: تأمین رفاه و آسایش کارکنان نقش پررنگ و تأثیرگذاری در شکل گیری انگیزه و بهبود عملکرد آنان دارد.   
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی از افزایش مبلغ تسهیلات به دنبال انعقاد تفاهم نامه با بانک توسعه تعاون به کارکنان این سازمان خبر داد و افزود: سقف تسهیلات از 500 میلیون ریال به 800 میلیون ریال در بازه زمانی 36 و 48 ماهه افزایش یافت.
 
* پرداخت تسهیلات کم بهره به کارکنان با حقوق پایین و بیماران صعب العلاج  
وی ادامه داد: مقرر شده است از سود محل پرداخت رسوب پس انداز کارکنان در بانک توسعه تعاون، تسهیلات 200 میلیون ریالی با سود 4 درصد به کارکنان کم درآمد و بیماران صعب العلاج پرداخت شود.
ناصری امید بیان کرد: علاوه بر این تفاهم نامه رایزنی های مختلفی از سوی سازمان و ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها، با بانک های مختلف صورت پذیرفته است.
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی در پایان خاطرنشان ساخت: افزایش سقف تسهیلات تعاونی اعتبار سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای همکاران از اقدامات خوب مجمع عمومی در راستای تأمین رفاه و معیشت کارکنان می باشد.

 

  • گروه خبری : اخبار,آرشیو اخبار
  • کد خبر : 94387
کلمات کلیدی
ام البنین خانی پور
خبرنگار

ام البنین خانی پور

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

boss
66583504
تنظیمات قالب