شعار سال
دوشنبه 15 خرداد 1402
  • 1402/03/03 - 11:25
  • - تعداد بازدید: 13
  • - تعداد بازدیدکننده: 13
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
  • /Zkby
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای تشریح کرد:

برگزاری کارگاه آموزشی «کاربرد نقش کوچینگ در عملکرد سازمان ها»

در راستای تحقق «طرح مهارت آموزی در گام دوم انقلاب»؛ دوره آموزشی «کاربرد نقش کوچینگ در عملکرد سازمان ها» برگزار شد.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای از برگزاری کارگاه آموزشی«کاربرد نقش کوچینگ در عملکرد سازمان ها» در راستای تحقق برنامه ها و اهدف «طرح ملی مهارت آموزی در گام دوم انقلاب»؛ خبر داد.
داود ناصری امید بیان داشت: اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی در مسیر توسعه، توانمندسازی و به روز رسانی دانش و مهارت همکاران جهت تحقق اهداف و برنامه های سازمان در "طرح ملی نهضت مهارت آموزی در گام دوم انقلاب"، برنامه های آموزشی خود را با توجه به اصول، اهداف و راهبردهای آموزش کارکنان دولت تدوین نموده است.
دبیر کمیته سرمایه انسانی سازمان افزود: برنامه های آموزش ضمن خدمت کارکنان در سال 1402 مبتنی بر سیاست های کلان سازمان، استان ها و فراوانی مشاغل سازمان در قالب تشکیل کارگروه نیازسنجی و اعتباربخشی، برنامه ریزی و تدوین گردید و مراحل اخذ مجوز تقویم آموزشی ویژه کارکنان مربی و نیز غیرمربی از سازمان اداری و استخدامی کشور در دست اقدام است.  
وی تصریح کرد: طی هماهنگی با سازمان اداری و استخدامی کشور، در اولین گام، برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "کاربرد نقش کوچینگ در عملکرد سازمان ها" در دستور کار قرار گرفت که با استقبال خوب همکاران ستادی و استانی روبرو گردید و بازخورد مثبتی حاصل گردید و امیدواریم با علم به نقش آموزش در بهبود عملکرد سازمان و تحقق اهداف و برنامه ها، بتوانیم با مشارکت حداکثر مدیران کل و همکاران در استان ها رسالت خود را در اجرای آموزش اثربخش و هدفمند، مبتنی بر نیاز شغلی و کسب شایستگی همکاران به نحو شایسته انجام دهیم.  
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان ضمن اشاره به ارائه گزارش عملکرد آموزش دوره های برگزارشده مصوب تقویم آموزشی سال 1401، گفت: در سال 1401 اداره استخدام و آموزش کارکنان، دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان را به صورت حضوری برای همکاران ستادی و از طریق سامانه eskill به صورت وبیناری برای همکاران استانی برگزار نمود و نیز این دوره ها شامل برگزاری دوره های عمومی به میزان 418,432 نفر ساعت برای کلیه کارکنان، دوره های تخصصی به میزان 692,144 نفر ساعت مختص کارشناسان و دوره های ویژه مدیران به میزان 166,75 نفر ساعت در سطح ستادی و استانی برنامه ریزی و اجرایی گردید.
ناصری امید اظهار داشت: ثبت و صدور گواهی نامه های آموزشی در سامانه مدیریت فرآیند آموزش (آرکا) و انجام ارزیابی اثر بخشی سطح 1،2،3 دوره های برگزار شده مصوب تقویم آموزشی سال 1401 نیز به صورت متمرکز در ستاد انجام و گزارش اقدامات صورت گرفته برای رابطین آموزشی استان ها از سوی این اداره کل ارسال شده است.
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی افزود: در اردیبهشت ماه سال جاری برای نخستین بار، این اداره کل موفق به انجام ارزیابی اثربخشی سطح 4 دوره های برگزار شده سال 1400 گردید و همچنین گزارش ارزیابی مذکور جهت بارگذاری در سامانه جامع مدیریت عملکرد سازمانی تسما در اختیار همکاران آموزش استان ها قرار گرفت.  
وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال خوب همکاران و حضور مؤثر آنان در دوره های برگزار شده سال 1401 و با برنامه ریزی های صورت گرفته، امید است دوره های آموزشی مصوب تقویم آموزشی سال 1402 به طور مستمر از خرداد ماه سال جاری برگزار گردد.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار,آرشیو اخبار
  • کد خبر : 100340
کلمات کلیدی
ام البنین خانی پور
خبرنگار

ام البنین خانی پور

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

boss
66583504
تنظیمات قالب