شعار سال
شنبه 23 تیر 1403
  • 1402/05/04 - 19:56
  • - تعداد بازدید: 289
  • - تعداد بازدیدکننده: 287
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری دوره های آموزش مهارتی ویژه فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته در راستای طرح نهضت مهارت آموزی در گام دوم انقلاب در مرکز ملی

داود ناصری امید، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی در راستای طرح نهضت مهارت آموزی در گام دوم انقلاب ویژه فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته، از برگزاری آموزش های مهارتی در کارگاه های مرکز ملی تربیت مربی خبر داد.

داود ناصری امید، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی در راستای طرح نهضت مهارت آموزی در گام دوم انقلاب ویژه فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته، از برگزاری آموزش های  مهارتی در کارگاه های مرکز ملی تربیت مربی خبر داد.

ناصری امید تشریح کرد: با عنایت به "طرح نهضت مهارت آموزی در گام دوم انقلاب" ویژه فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته، "طرح تابستانه مهارت" (برنامه های اوقات فراغت تابستان 1402) و معرفی مهارت های مورد نیاز نسل جوان و دانش آموزان با هدف توانمندسازی نیروی انسانی برای پاسخگویی به نیازهای بازار و آینده مشاغل، در همین راستا به همت اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان و با توجه به ظرفیت موجود در مرکز ملی تربیت مربی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز، آموزش های مهارتی در چندین رشته آموزشی در آن مرکز در حال برگزاری می باشد.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی تأکید کرد: خانواده های همکاران می توانند از ظرفیت و پتانسیل های آموزش های مهارتی مرکز ملی تربیت مربی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در قالب "طرح تابستانه مهارت" حداکثر استفاده را نمایند.

وی افزود: با توجه به بازدید میدانی از مرکز ملی تربیت مربی، از ابتدای تابستان تاکنون، آموزش های مهارتی به میزان 1375 (نفر  ساعت) در حرف نقاشی، آشپزی، عکاسی با موبایل و تولید محتوای الکترونیکی برگزار شده است.

  • گروه خبری : اخبار,آرشیو اخبار
  • کد خبر : 102823
کلمات کلیدی
ام البنین خانی پور
خبرنگار

ام البنین خانی پور

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سایر پیوندها
تنظیمات قالب