شعار سال
شنبه 23 تیر 1403
  • 1402/04/28 - 13:40
  • - تعداد بازدید: 362
  • - تعداد بازدیدکننده: 361
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید خانواده کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دپارتمان ها و کارگاه های آموزشی و مهارتی مرکز ملی تربیت مربی

داود ناصری امید، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی از بازدید خانواده کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دپارتمان ها و کارگاه های آموزشی و مهارتی مرکز ملی تربیت مربی خبر داد.

بازدید خانواده کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دپارتمان ها و کارگاه های آموزشی و مهارتی مرکز ملی تربیت مربی

 

با عنایت به "طرح تابستانه مهارت"(برنامه های اوقات فراغت تابستان 1402) و معرفی مهارت های مورد نیاز نسل جوان و دانش آموزان با هدف توانمندسازی نیروی انسانی برای آینده بهتر، در همین راستا به همت اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اداره آموزش و توانمندسازی کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در روز دوشنبه نوزدهم تیرماه 1402 بمنظور معرفی و آشنایی با آموزش های مهارتی دپارتمان های آموزشی مرکز ملی تربیت مربی، از دپارتمان ها و کارگاه های آن مرکز بازدید بعمل آمد.

 این بازدید با محوریت معرفی مهارت های آموزشی این مرکز ویژه اعضای خانواده کارکنان وزارت متبوع صورت پذیرفت.

داود ناصری امید، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی تأکید کرد: در خصوص استفاده خانواده های همکاران از ظرفیت ها و پتانسیل های مهارتی آموزشی سازمان در ایام فراغت،"طرح تابستانه مهارت" در دستورکار سازمان قرار گرفته است.

معاون اداری و پشتیابی مرکز ملی تربیت مربی، ضمن خوش آمدگویی به بازدیدکنندگان وزارت متبوع، به معرفی خدمات آن مرکز پرداخت.

در ادامه نشست، با پخش نماهنگ معرفی مرکز ملی تربیت مربی برای حضار، بازدیدکنندگان با ظرفیت ها و قابلیت های آن مرکز آشنا شدند.

سپس بازدیدکنندگان از دپارتمان های صنایع برق، فناوری خودرو، فناوری مد-لباس و صنایع دستی بازدید و با توضیحات رؤسای گروه دپارتمان های مذکور در جریان کامل فعالیت های مرکز ملی تربیت مربی قرار گرفتند.

در ادامه، دپارتمان تولید محتوی و استودیوی تلویزیونی و صدای مرکز ملی تربیت مربی مورد بازدید همکاران وزارت متبوع و خانواده های آنان قرار گرفت. پخش برنامه های مهارتی ضبط شده برای شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مورد توجه شرکت کنندگان واقع گردید.

سپس بازدید از دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات انجام گرفت. وجود فناوری های نوین و توضیحات جامع رئیس گروه این دپارتمان در خصوص برنامه نویسی موبایل، طراحی گرافیک و طراحی صفحات وب، با استقبال بسیار خوب فرزندان دانش آموز همکاران وزارت متبوع روبرو شد.

بازدید از دپارتمان صنایع چوب و هنرهای دستی، جذابیت فوق العاده ای برای بازدیدکنندگان داشت.

در پایان از دپارتمان تأسیسات برودتی و لوازم خانگی بازدید بعمل آمد که این دپارتمان نیز مورد توجه برادران شرکت کننده قرار گرفت.

بازدیدکنندگان بیان کردند: آشنایی با دپارتمان ها و کارگاه ها در این مرکز، بسیار مطلوب و نقش مؤثری بر آگاهی دانش آموزان و خانواده ها در شناخت بیشتر مشاغل و حرف موجود و آینده در کشور خواهد داشت و ابراز امیدواری کردند اینگونه برنامه ها برای اقشار مختلف در سطح کشور برنامه ریزی و اجرایی گردد.

هدف از"طرح تابستانه مهارت"، ایجاد زمینه مناسب برای شناسایی استعدادهای مهارتی دانش آموزان، کمک به هدایت تحصیلی و خلاقیت شغلی، رشد مهارت های کسب و کار در دانش آموزان و تقویت خلاقیت و نوآوری با رویکرد مهارت آموزی را برای نسل جوان به همراه خواهد داشت.

 

  • گروه خبری : اخبار,آرشیو اخبار
  • کد خبر : 102564
کلمات کلیدی
ام البنین خانی پور
خبرنگار

ام البنین خانی پور

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سایر پیوندها
تنظیمات قالب