شعار سال
دوشنبه 15 خرداد 1402
  • 1402/03/01 - 11:34
  • - تعداد بازدید: 19
  • - تعداد بازدیدکننده: 18
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZN9y
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای بیان کرد:

افزایش فوق العاده ویژه موضوع بند 10 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری

به منظور ارتقاء سطح حقوق کارکنان سازمان، موضوع افزایش فوق العاده ویژه بند 10 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری از چندی پیش در دستورکار سازمان قرار گرفت.

داود ناصری امید، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان با اعلام این خبر گفت: به منظور ارتقاء سطح حقوق کارکنان سازمان، موضوع افزایش فوق العاده ویژه بند 10 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری از چندی پیش در دستورکار سازمان قرار گرفت. حضور مستمر در جلسات سازمان اداری و استخدامی کشور سبب انتخاب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان دستگاه نمونه به منظور بررسی و طرح موضوع در شورای توسعه مدیریت سازمان مذکور گردید.

وی تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در سازمان اداری و استخدامی کشور، مقرر گردید رسیدگی به درخواست سازمان ها مبنی بر افزایش فوق العاده مذکور، منوط به صدور مجوز به تفکیک وزارتخانه تابعه باشد. با عنایت به اطلاعات تکمیلی ارسالی به سازمان اداری و استخدامی کشور، رضایت کامل از عملکرد و همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به محض تکمیل اطلاعات سایر سازمان های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به صدور مجوز اقدام خواهد شد.

ناصری امید بیان داشت: در بررسی اولیه مستندات ارائه شده بر اساس عناوین شغلی سازمان اداری و استخدامی کشور، میزان افزایش فوق العاده ویژه برای مشاغل عمومی، 35 درصد و برای مشاغل اختصاصی سازمان، 50 درصد پیش بینی و مورد تأیید قرار گرفته است که به محض ابلاغ، مراتب در دستورکار اصلاح احکام کارگزینی قرار خواهد گرفت.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,اخبار,آرشیو اخبار,محتوا
  • کد خبر : 100252
کلمات کلیدی
ام البنین خانی پور
خبرنگار

ام البنین خانی پور

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

boss
66583504
تنظیمات قالب